Otroci iz oddelka Zarja smo v mesecu aprilu podrobneje spoznavali naše mesto, kamor hodimo v vrtec – Kamnik.

Imeli smo tudi prav poseben obisk. Obiskal nas je Nevko. Verjetno se sprašujete, kdo je to? Kar poglejte si sami …

Preko pravljice Mamut Rudi in Urmal, mamutov prijatelj smo spoznali njegovo zgodovino, okle, njegov dolg rilec in še veliko zanimivih stvari, ki jih nismo vedeli. Skulpturo mamuta že dolgo časa opazujemo tudi v našem senzornem vrtu. Naj vam namignemo, da si ga je vredno ogledati tudi na ploščadi med Kamniško Bistrico in avtobusno postajo, saj je v naravni velikosti in je zeeelo velik.

Nikakor pa nismo pozabili, da je v soboto, 22. 4. Svetovni dan Zemlje. Odločili smo se, da bomo uredili in očistili našo gredico, pogosteje ugašali luči in uporabljali samo eno brisačko. Tako bomo poskrbeli, da bo naša Zemlja vesela in prav tako tudi mi, saj smo naredili nekaj dobrega in koristnega zanjo.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja