Otroci iz oddelkov Meglica in Lunica smo sodelovali na likovnem natečaju za novo knjižno kazalko, ki ga je razpisala Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik. Tema natečaja je bila pravljica: Smaragdni gozd želja avtorice Petre Šuštar za predšolske otroke.

Izdelke je pregledala in ovrednotila strokovna komisija, ki sta jo sestavljala Miha Hančič, ilustrator in pedagog ter Petra Šuštar, avtorica in pedagoginja. Med nagrajenimi dvanajstimi deli smo v kategoriji predšolskih otrok zasedli prva tri mesta. Nagrajenke in mentorj bodo dobili nagrade, ki jih bodo lahko prevzeli v knjižnici ob postavitvi razstave, katere datum bo knjižnica objavila naknadno.

Vsem trem nagrajenkam Manci Simončič, Neži Premelč in Tjaši Progar, ter njihovi mentorici Zdenki Brglez Trtnik čestitamo.

Povezava do rezultatov likovnega natečaja:

https://www.kam.sik.si/Novice/ArtMID/4437/ArticleID/11153/Rezultati-likovnega-natecaja-Branje-je-iskanje-%e2%80%93-za-novo-bralno-kazalko

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja