V Sklopu Evropskega tedna mobilnosti 2022, je občina Kamnik organizirala delavnice za vrtce in šole.

Spoznali smo gorsko reševalno službo in njihovo delo, zabaval nas je klovn s svojimi norčijami. Avto Moto Društvo Kamnik nam je pokazalo simulacijo prevrnitve na streho, dovolili pa so nam tudi zapeljati se z avtomobilčki po njihovi progi. Vozili smo lepo in po pravilih, saj policajev na progi ni bilo.

Obiskali smo gasilce in se naučili kdaj in zakaj rabijo gasilske pripomočke. Pokukali smo tudi v notranjost gasilskega vozila. Ker smo bili tako pridni nas policaji niso vklenili, so nam samo pokazali kaj od opreme potrebujejo.

Na Glavnem trgu smo zaplesali s Plesnim klubom Šinšin na koncu pa smo srečali še župana občine Kamnik Mateja Slaparja.

Imeli smo se zelo dobro. Za konec smo se po Kamniku zapeljali še z vlakcem in se nato polni novih vtisov peš odpravili v vrtec na kosilo.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja