Otroci iz skupine Lunica smo navdušeno raziskovali in spoznavali jesen. Predvsem smo uživali ob branju knjige Buča Debeluča. Ogledovali in tipali smo razne jesenske plodove. Največje zanimanje pa je vzbudila velika oranžna buča, katero smo tudi razrezali in opazovali njena semena.

Všeč so nam bili tudi jesenski plodovi kot je kostanj. Zapeli smo tudi pesmico Kostanjček zaspanček ter kostanj tudi poskusili. Radi pa smo tudi tipali koruzo, storže, kostanjevo lupino in še in še.

Poleg vsega raziskovanja pa smo tudi okrasili svojo igralnici. Izdelali smo jesensko liste, ki krasi naše drevo. Seveda pa smo izdelali tudi svojo veliko bučo, ki nas je tako navdušila. Nato pa je še vsak otrok odtiskal svoje bučno polje.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja