Vetri v septembrskih toplih dneh zelo radi odvihramo iz igralnice na prosto in tako nas je pot sprva odpeljala do bližnje knjižnice, kjer smo si lahko ogledali veliko zanimivih knjig. S knjižničarko smo se dogovorili tudi za pravljične urice, kar bo zagotovo tudi zelo zanimivo!

Naslednja pot pa nas je odpeljala na sprehod po Kamniku. Na polovici naše poti smo našli OGROMNE stopinje… mogoče je od kakšnega otroka? Nee, je prevelika… Mogoče je od vseh nas? Joj, ne, še vedno prevelika… Potem pa smo ugotovili, da je od tistega, ki stoji blizu – od mamuta! Neverjetno kako velike odtise je le-ta puščal za sabo.

Na sprehodih se zelo zabavamo, zato smo sestavili cel seznam kam vse bi radi šli, tako da le spremljajte, kje se bomo vse še potepali.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja