Vetre boste te dni težko našli v igralnici. Na obisku se namreč mudi žaba Žana, ki otroke spodbuja, da čim več časa preživijo v naravi. Popeljala jih je do svojega ribnika in jih opozorila na odpadke, ki jih ljudje odlagajo v naravo. Predstavila jim je tudi nekaj živalskih prijateljev.

Otroci so navdušeni nad njihovim novim odkritjem: gozdno igralnico. V njej se lahko igramo, tečemo, skačemo, gradimo pa tudi hiše in gradove.

Tudi roke si Vetri radi umažemo. Iz gline smo izdelali čudovite glinene lonce v katere bomo s starši posadili družinsko srečo. Da pa bomo še naprej zdravi smo na našo gredico posadili: solato, por, paradižnik, meto in limonsko travo. Komaj že čakamo, da vse to tudi pojemo.

V vrtcu nimamo dreves le v senzornem vrtu, eno drevo krasi tudi našo igralnico na katerega označimo vsak trenutek, ki ga s svojo družino preživimo na svežem zraku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja