Na tretji morski dan nas je zbudilo ptičje petje. Sprehodili smo se do plaže, kjer smo opazili nekaj zelo zanimivega. “Vode je ful mal! Zakaj je ni? Suša?!  Nee, preveč morja smo dal učeri u kopalke!” Kmalu smo ugotovili, da smo na plažo prišli v času oseke. Pogovarjali smo se kaj to je in zakaj do tega pride. Ostali pa smo se ta čas igrali na igrišču in se preizkusili v igranju odbojke na mivki. Super nam je šlo, če bi le bila mreža malo nižja …

Za spomin smo si ustvarili znakec iz školjk, ki smo jih zelo pridno nabirali vse dni našega tabora. Da pa bo spomin na tabor nepozaben, pa smo si izdelali unikatno stvar, ki jo boste starši lahko videli ob našem prihodu.

Zadnji večer smo se vsi skupaj zbrali na ploščadi doma in se pogovorili, kaj nam je bilo najbolj všeč. Sledil je plesni večer in zabava, ki bo vsem še dolgo ostala v spominu. Ne želimo si še domov, ker se imamo na taboru “res carsko”, bomo pa neizmerno veseli objemov naših staršev.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja