Otroci oddelka Oblaček so v začetku šolskega leta, še pod vtisi požara na Krasu, čas namenjali pogovorom in različnim dejavnostim na temo naravnih nesreč.

Z likovnimi izdelki, ki so nastali, so sodelovali na likovnem natečaju Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje razpisanem na temo “Naravne in druge nesreče – Pomoč potrebujemo vsi”. Natečaj za najboljša likovna in literarna dela ter filme je potekal dvostopenjsko: na regijski in državni ravni v štirih starostnih kategorijah. Na regijski ravni je sodelovalo 3062 otrok in 550 mentorjev.

Komisija na regijski ravni, je v nadaljnji državni izbor posredovala likovni deli Zale Drolc in Ele Andič, ki sta nastali pod mentorstvom strokovne delavke Gaje Ramšak.

Ustvarila Ela Andič, oddelek Obaček.

Na državni ravni je bilo med 20 najboljših likovnih del, izbrano tudi likovno delo Zale Drolc, ki se je skupaj s starši in mentorico udeležila sklepne prireditve 26. državnega natečaja Naravne in druge nesreče – Pomoč potrebujemo vsi.

Zala Drolc z mentorico Gajo Ramšak na podelitvi priznanj in nagrad.

Obema ustvarjalkama in mentorici iskreno čestitamo za uspešno sodelovanje na državnem natečaju.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja