Na hladno torkovo jutro, smo se vsi iz skupin Mavrica, Zarja, Veter in Zvezdica, hitro po zajtrku že uredili in pripravili na prav posebno nalogo. Mlajši oddelki vrtca Zarja so nam namreč pripravili okraske, ki smo jih potem starejši oddelki danes odnesli na Šutno, kjer smo okrasili dve smrečici.

Pot do Šutne je bila prav zabavna, vmes smo prepevali pesmi, ki so jih peli tudi na nastopu prejšnji večer, na Šutni pa smo nato porabili čisto vse pripravljene okraske. Ko smo se poslikali nas je čakalo pa še eno prav prijetno presenečenje – topel čaj in slastni piškoti! Hvala Turistično informacijskemu centru Kamnik!

Tako smo se, z nasmeški na obrazu, nato vrnili nazaj na toplo v naše igralnice. Smrečice pa si le pojdite ogledati, kako so lepe.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja