Smo najmlajši otroci v vrtcu Zarja. V tem tednu smo medse sprejeli še zadnje nove prijatelje. Navajamo se preživljati čas brez mamice in očka, ki hodita v službo in popoldan prideta po nas. Zvok njunega trkanja na vrata zato že zelo dobro poznamo in kar tekmujemo kdo bo najhitreje prikobacal do vrat. Včasih še obrišemo kakšno solzo, a vsak dan vedno bolj zavzeto raziskujemo novo okolje. Veliko se crkljamo, pa pojemo in plešemo. Z veeelikimi vozički nas vzgojiteljice odpeljejo na sprehod ob reki, ki ves čas šumi … najraje pa se igramo v mivki na našem velikem igrišču. Še posebej nam je všeč, ko nas preko terase pozdravijo “ta veliki” otroci, ki jih radi občudujemo ob njihovi razposajeni igri.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja