Prvi poletni teden smo si v vrtcu pričarali pravo poletno vzdušje. Naučili smo se, da je treba pred odhodom na vroče sonce poskrbeti za ustrezno zaščito. Namazali smo se s sončno kremo, nato hitro smuknili v kopalke, na glavo pa si nadeli klobučke in kape. Na igrišču smo imeli pripravljene banjice z vodo, ki smo jo prelivali s pomočjo veder in posod. Na travniku se je skrival morski kit, ki nas je škropil z vodo in prijetno ohladil. Najpogumnejši pa smo tudi čofotali v bazenu in to kar brez rokavčkov!

Poletje se je komaj začelo, v vrtcu pa se dogaja toliko različnih in zabavnih stvari. Pustimo se presenetiti, kaj nam bodo prinesli nadaljnji tedni.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja