V meglicah prav vsak dan odkrijemo kaj novega, saj smo tudi mi vsak dan bolj spretni in bolj radovedni. V prejšnjem tednu smo začeli spoznavati naše družine. O družinah smo brali, se o njih pogovarjali in peli. Ogledali smo se jih na fotografijah in jim posvetili celo steno s katere nas opazujejo naši družinski člani.

Našim družinam smo v četrtek popoldan na široko odprli vrata naše igralnice in jim pokazali kako izgleda prostor, v katerem preživimo največ časa v vrtcu. Skupaj z mamicami, očki in sorojenci smo ustvarjali, lepili, barvali ter okraševali cvetlične lončke ter na koncu posejali cvetlice. Upamo, da v naših lončkih v katere smo poleg cvetlic posejali veliko ljubezni, vzklije tudi kakšna cvetlica.

Seveda nismo pozabili na naše mamice. Za njih smo pripravili drobno darilce ter jim na lička stisnili največji poljubček na svetu.

Meglice

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja