Lunice smo v prejšnjem mesecu raziskovale zimska oblačila. Ugotovili smo, da je zunaj bolj mraz, saj nas je na sprehodu in na igrišču močno zeblo v roke. Ko smo nadeli rokavice, je bilo našim rokam takoj bolj toplo. Z različnimi rokavicami, kapami in šali smo utrjevali koordinacijo na sebi in na prijateljih in znamo sedaj si že sami nadeti kape.

Zelo smo radovedni in raziskujemo nove stvari. Risali smo z barvicami, katere smo tudi okušali, ampak niso najboljšega okusa. Sami smo nanašali lepilo na karton in nanj lepili različne materiale iz katerih so nastale senzorične rokavice, katere lahko še vedno tipamo v igralnici.

Prebirali pa smo tudi zgodbico o Rokavički. Sami smo v igralnici imeli zelo veliko rokavičko, v kateri so se skrivale različne živali. Zabavno je bilo, ker smo bili aktivno vključeni v zgodbo, saj smo v rokavičko poskrili živali, ko so se tudi te v zgodbi skrile v rokavičko. Usvojili smo veliko novega, sedaj pa gremo novim zmagam naproti.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja