Danes je prav poseben dan, praznovali smo namreč 11. rojstni dan vrtca Zarja. V ta namen smo se zbrali v zgornji in spodnji avli, končno malo skupaj, pa vendar vsak oddelek v svojem »mehurčku«. Ob spremljavi kitare in drugih ritmičnih inštrumentov smo skupaj zapeli nekaj pesmi, ki so se jih otroci naučili prav za današnjo priložnost.

Veselje je bilo nepopisno, saj smo se po zares zelo dolgem času končno za kratek čas srečali z drugimi skupinami. To, da smo si poleg skupnega petja še pomahali in podarili drug drugemu nasmeh – vse na varni razdalji, je napolnilo otroška srca in seveda tudi vseh zaposlenih s toplino in občutkom pripadnosti.

Kuharji so poskrbeli za čudovite in resnično dobre torte, tako da je današnji dan res popoln.

Po pestrem in prazničnem dopoldnevu, ko je po vrtcu odmevala glasba in ples smo tudi stene našega vrtca obarvali v razigrane izdelke, ki so jih ustvarili otroci. Prijazno vabljeni k ogledu igrivih in mavričnih sten v obeh nadstropjih vrtca. Pokukajte pa tudi na stekla v naših garderobah.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.