Skozi zanimive pastirske zgodbe smo veliko izvedeli o krajih, kjer se trenutno nahajamo. Iskali smo šivanko, videli smo gorsko votlino in peli pastirske pesmi.

Z obilno domačo malico smo si nabrali moči za nove dogodivščine. Spoznali smo zgodovino kmetije, gospodarica pa nas je nato popeljala na ogled le te in njene okolice. Bolje smo spoznali kokoši, pujse, krave, katerim smo pripravili seno za hranjenje ter se dodobra spoprijateljili z jagenjčki.

Pot naprej nas je vodila skozi gozd, mimo gozdne igralnice, s kratkim tekom pa smo prišli nazaj do kmetije. Iz kuhinje je prihajal vonj po slastni pastirčkovi juhi in palačinkah. Po večerji smo se uredili za večerni žur in se zazibali v ritmih glasbe.

 

 

Sledila je še večerna pravljica, skok v postelje in sladke sanje.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja