Pogosto se odpravimo na sprehod v bližnjo okolico vrtca ali na raziskovanje mesta Kamnik. Da bo naš korak še varnejši, smo se tokrat na sprehod odpravili s policistko Alenko iz Policijske postaje Kamnik.

Z odsevnimi rutkami smo vidni, vedno se prepričamo o varnem prečkanju ceste in pazimo na prijatelja v paru.

Naši sprehodi po poti ob Kamniški Bistrici so prijetni in varni. Veseli bi bili, če bi tudi do poštnega nabiralnika, ki je nedaleč od vrtca, ali včasih do trgovine in frizerskega salona lahko varno prišli po modrem pasu za pešce. Dodatno umeščen prehod za pešce, bi skrajšal našo pot do gozda, travnikov in igrišča na drug strani kamniške obvoznice.

Otroci spoznavajo kako varno sodelovati v prometu. Odrasli z zgledom, povečano pozornostjo na otroke v prometu in zagotavljanjem pogojev za varno udeležbo otrok v prometu, skrbimo za varnost otrok.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja