V Sončkih je bil mesec marec družinsko in pomladno obarvan. Brali smo pravljice o mamici, očku, družini in pomladi ter v vrtec prinesli družinske fotografije. Izdelali smo hiško, kamor smo vse naše družinske fotografije nalepili, da smo si jih lahko ogledali kadarkoli smo želeli. Naučili smo se pesmico za mamico in izdelali lepe rožice za materinski dan.

Opazovali smo kako se prebuja narava in poslušali kako so ptički vsak dan glasnejši. Ob likovnem ustvarjanju smo poslušali posneto ptičje petje. Skupaj smo urejali igrišče in opleli našo gredico ter jo pripravili na sajenje in sejanje novih rastlin. Predvsem smo veliko časa preživeli na prostem v naravi, ki nas obdaja.

Za zaključek smo v vrtec povabili še starše, s katerimi smo preživeli ustvarjalno popoldne. Otroci so skupaj s starši izdelali okvirje za svoje družinske fotografije, ki jim bodo krasile njihove domove.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja