Danes je bil v vrtcu poseben dan, ki se ga otroci vsako leto znova razveselijo. Naši kuharji kuhinjo preselijo v senco dreves senzornega vrta … in medtem, ko veter omamne dišave prinaša do vrtca, se na ploščadi odvija živahno dogajanje …

Otroci, ki bodo tekom poletja vrtcu pomahali v slovo, so pripravili drobno pozornost v spomin in plesno pevski nastop, ki so si ga mlajši otroci z navdušenjem ogledali. Koreografijo na himno vrtca Zarja smo s petjem spremljali vsi prisotni. Tako glasno, da so nas slišali tudi kuharji v senzornem vrtu pa smo prepevali:

Čevapčiči in paprika,

paradižniki in hrenovka,

slastno je kosilo to,

na piknik mi gremo.

In smo šli … na piknik v senzorni vrt ali pod prijetno senco naših terasah.

Še eno veselo, razigrano in nasmejano leto se počasi bliža koncu. V vrtcu Zarja je lepo …

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja