Teden smo Vetri pričeli povsem običajno. Uživali smo v igralnici, na novem igrišču, v telovadnici… potem pa se je zgodil prvi dogodek, ki smo ga že nekaj časa čakali in spremljali na koledarju. V sredo smo si namreč ogledali predstavo Vitez, zmaj in jezero, kjer smo spoznali kamniške legende. In s predstavo smo pričeli naš čarobni čas v letu. Kaj hitro nas je pritegnilo še izdelovanje okraskov za igralnico, voščilnic ter … no, vsega vam pa tudi ne bomo povedali, saj v decembru načrtujemo še veliko stvari in nekatere morajo do takrat še ostati skrivnost. Lahko pa vam povemo, da smo uživali tudi na čisto prvem snegu te sezone! Kako smo dobro “surfali” po snegu!

Vetri vam želimo čaroben in prazničen december!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja